Bodrum FotoGrafi

FotoGrafi, 01.05.2018 tarihinde Süleyman Orçun Güler tarafından Bodrum Oasis AVM’de faaliyete geçirilmiş fotoğrafçılık hizmetleridir. Hizmetlerimiz arasında, düğün, nişan, dış çekim, doğum günü, festivaller, sahne performansları, moda ve kişiye özel çekimler, reklam ve tanıtım fotoğraf ve video çekimleri bulunmaktadır. Ayrıca mağazamızda vesikalık ve biyometrik fotoğraf çekimleri yapılmaktadır. Kullandığımız programlar sayesinde ülke vizeleri için gereken fotoğraf ölçüleri güncel olarak bulunmaktadır. Mağazamızda kullandığımız yüksek baskı kalitesi olan yazıcılar ile, 10×15, 13×18, 15×20, A4, A3 ve A3+ baskı yapabilmekteyiz.

Sensöre daha fazla ışık girmesini sağlayarak, daha kaliteli fotoğraflar elde etmek için düşük diyafram değerli lensler kullanmak gerekir. (f1.4 – f2.8 gibi) FotoGrafi olarak, fotoğraflardaki kalitenin üst seviye olabilmesi için aşağıda belirttiğimiz ekipmanı kullanmaktayız.

Nikon D750 / Nikon 24-70 f2.8/ Sigma 85mm f1.4 Art / Tamron 70-200 f2.8 VC Samyang 14mm f2.8

Fotoğrafları en yüksek kalitede sunmak için ham çekim yapmaktayız. Ham çekilen fotoğrafları, Adobe Lightroom ve Adobe Photoshop 2018 programlarında düzenledikten sonra kısa süre içerisinde sahiplerine teslim etmekteyiz. Videoları ise Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro gibi profesyonel düzenleme programlarında düzenlemekteyiz.

Dış mekanlarda yaptığımız fotoğraf çekimlerinde, harici ışık desteği kullanmaktayız. Ayrıca yine dış mekan çekimlerinde modellerin kıyafetlerini değiştirebilmeleri için portatif giyinme kabini bulundurmaktayız.

Siz de galerimizdeki fotoğraflar gibi fotoğraflara sahip olmak istiyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin.

Bodrum FotoGrafi

http://www.fotografibodrum.com/bodrumda-fotografci

https://www.youtube.com/channel/UC3PLdveFJ_VMLQc1IiFS9LA?view_as=subscriber